2022

Festival Radosti a Života pod Pálavou

3.-5. června

Setkání příznivců, přátel osobního rozvoje, hudby, tance, přírody, spontánního tvoření, zdravého žití a radování, které se uskuteční pod pálavskými vrchy u krásné vodní laguny přímo v prostorách Kempu Merkur v Pasohlávkách a to ve dnech 3.–5. 6. 2022 Festival proběhne v duchu hudby, tance, divadelních představení, workshopů, řemesel, lidového tvoření, léčivých produktů, dílniček, chutných domácích výrobků a mnoha dalších lákadel života. Program bude zahájen v pátek odpoledne koncerty a divadelním představením. Součástí pátečního programu bude už i trh řemesel a různých výrobků. V sobotu a v neděli budou probíhat workshopy, přednášky, semináře, hudební produkce. Bude nám ctí, pokud i Vy se připojíte se svou přítomností a přidáte festivalu energii a něco ze svého nitra.

Všem děkujeme za zájem, PROGRAM FESTIVALU JE JIŽ ZAPLNĚNÝ 🙂 Letos je opravdu na co se těšit!!!

 

 

Line-up

Pátek
Hlavní pódium

15:30–15:45 Zahájení festivalu Soňa Mitra Pavlincová

15:45–16:15 Svolání všech a otevření festivalu obřadem rytmu bubnů Sueneé a jeho DRUM FLOW

16:15–17:15 Vo vlnáchMaok koncert

17:15–17:30 Úvodní meditace – Propojení s místem,  Pálavou a všemi živly Soňa Mitra Pavlincová

18:40–20:20 Rodinná ezokomedie TERAPIE RODINOU Léčivé divadlo Gabriely Filippi

20:50–22:00 Tranzan koncert

22:20–00:00 Skupina Deloraine koncert

Prostor pod pódiem
17:30–18:40 Úvodní slovanský obřad na zahájení  festivalu, zapálení ohně festivalu Zdenek Ordelt + Slovanský kruh + Mitra

Stan 1
18:45–19:45 „Biohacking sexu a snů“ Daniel Alchymista Kopkáně přednáška + ochutnávka 50 Kč/osoba

Stan 2
16:30–18:30 Šamanský buben, Přítel a Pomocník  Ladislav Kročák seminář

18:45–20:15 Egyptská škola mystériíPetr Křížek  přednáška s ukázkou ankhů a žezel síly

Stan 3
16:30–18:00 Šamanská cesta za osobním průvodcem z rostlinné říše Veronika Lukášová /Divoženka workshop

18:15–20:15 Jak utišit mysl a dotknout se srdce
Monika Rozárka a Míra Mikešovi workshop dechové techniky na ztišení mysli a otevření srdce

Sobota
Prostor pod pódiem
4:50–5:50 Ranní jemná hatha yoga při východu slunce Petra Čechová

9:00–9:45 Intuitivní bubnováníRadek Zítka

10:00–11:30 MuVa tanec – Propojení s energií Země Soňa Mitra Pavlincová tanec

Hlavní pódium
7:30–9:00 ManTry – Na Pálavě zpívá se …  Ráďa a Soňa Malí

11:40–13:10 Beseda na volné témaPjér la Šé´z beseda

13:30–14:30 Extatic drumming dance Petr SpaceDrummer

14:40–16:10 Sexualita – ŽENA VERSUS MUŽ
Pjér la Šé´z a Soňa Mitra Pavlincová spontánní přednáška

16:30–17:30 Mantry a Rainbow písně Ganesham – Honza Kramář a band

18:00–19:30 Piesne z hlbín ženskej duše Kristína Dubajová a kapela Kolo roka

 

Sobota – Hlavní pódium
20:00–21:00 ODZEMĚ koncert

21:30–23:20 EXTATICKÉ RYTMY, ENERGETICKÁ  MASÁŽ Létající Koberec koncert

23:30–00:00 Ohnivé vystoupení OHEŇ V SRDCI Tereza Oršulíková

Dětský stan
9:00–10:30 Jóga smíchu pro dětiDaniela Hanáková pohybový workshop

11:00–12:30 Pohybové, intuitívne hry pre dospelých s deťmi Martina Junga a Igor Miháľ workshop

13:00–14:30 Kreativní drátkohraní Anetta Pantělejevová dílnička nejen pro děti PŘÍSPĚVEK na materiál – 80 Kč/osoba

15:00–16:30 Pohybová a cirkusová dílnička pro děti  i dospělé Tereza Oršulíková pohybový workshop 

17:00–18:30 Dvířka do srdceDaniela Hanáková divadelní představení pro děti od 5 let, dospělé

Sobota
Stan 1
9:00–11:00 Jsem tvůrce svého života, neboli jak  odstranit staré nefunkční „programy“  Liliana Mincheva beseda

11:15–12:45 Obnova naší slovanské tradice v ČR – síla našich kořenůZdenek Ordelt přednáška

13:00–15:00 Beseda „Bufo Alvarius – poselství z nicoty Petr Zajac přednáška + hudební doprovod

15:15–17:15 Zarovnanie muža a ženy Martina Junga  a Igor Miháľ přednáškový workshop

17:30–19:30 Runy a runová magie Lucie Mikulová praktická přednáška

19:45–20:45 Divoké bubny Sueneé a jeho DRUM FLOW bubnování

Stan 2
8:30–10:00 Muzikoterapeutická relaxace s Harmonii Zvuku Tomáš Jarošek meditace/relax

10:15–11:45 V propojení s nitrem Taraka Solei prožitkový workshop

12:00–14:00 Božský dech Petr Vašák prožitkový a léčebný workshop s muzikoterapií

14:15–15:45 Cesta do hlubin srdce tantrická ochutnávka propojení se skrz srdce Zuzka Viznarová a Manfred Kojan prožitkový workshop

16:00–18:00 Malování hennou Hana Žouželková workshop PŘÍSPĚVEK na hennu 50 Kč/osoba

18:15–19:45 Druidská činnost v ČR Petr Křížek přednáška s naladěním na přírodní bytosti

Stan 3 pohybovky
8:30–10:30 Tekutá Síla Tibi Moravčík pohybový workshop

10:45–12:15 Hravá AcroYoga Jana Šálková a Matúš Šabík pohybový workshop

12:30–14:30 Afro tancePetra Čechová tanec

14:45–17:15 Splnění posvátného Snu Tvé Duše Tomáš Michal prožitkový workshop

Sobota – stan 3 pohybovky
17:30–19:00 Temple dance Tereza Oršulíková prožitkově pohybový workshop

19:15–20:45 Jasnost v doteku i v životě Alda Plachý lehce dotykový workshop

Neděle
Hradisko nad kempem
4:54–5:54 Ranní obřad přivítání vycházejícího Slunce na posvátném vrchu Hradisko nad kempem, hudební nástroje vítány Honza Kroča, 4:30 sraz u recepce kempu

Prostor pod pódiem
4:50–5:50 Ranní jemná hatha yoga při východu slunce Petra Čechová

12:50–13:35 Závěrečný bubnovací kruh Radek Zítka

13:35–14:00 Společné ukončení festivalu Soňa Mitra Pavlincová

Hlavní pódium
7:30–9:20 Písně a mantry co potěší na duši, zahřejí u srdce a utiší mysl Mantrovníci koncert

9:40–11:30 Spojme svoje srdce ve společném rytmu Sueneé a jeho DRUMFLOW

11:50–12:50 PÍSNĚ ZEMĚ Veronika Diamantová koncert

Dětský stan
9:00–10:00 Pohybové, intuitívne hry pre dospelých s deťmi Martina Junga a Igor Miháľ workshop

10:15–11:45 Bosokorálky pro děti i dospělé Hanka Žouželková workshop PŘÍSPĚVEK na materiál 80 Kč/osoba

Stan 1
9:00–10:30 Vztahy a bezpodmínečná láska Tara Svobodová interaktivní beseda

10:45–12:15 Energetická místa Moravy a poutní cest Jan Kroča přednáška

Stan 2
9:00–10:15 Ve(s)míření Nikol Kozáková, Mirka Rašková, Martina Utíkalová (Gong Sonans)  Meditační koncert 9 tigongů, tibetských mís, siyotanky a dalších nástrojů

10:15–11:00 Mini workshop s tibetskými mísami Nicol Kozáková koncert, mini workshop

11:15–12:45 Organické souznění cesta celistvého zpěvu Nami Maria Lada hlasová dílna

Stan 3
8:00–9:30 Jóga smíchu pro dospělé Daniela Hanáková pohybový workshop

9:45–11:45 Párová jóga s thajskou masáži pro partnery i kamarády Zuzana Viznarová a Manfred Kojan pohybový workshop

12:00–13:30 Miluji seTomáš Michal, Míša Adamová prožitkový workshop/meditace

VSTUPENKY

Vstupenka na místě DOSPĚLÍ

pátek
sobota
neděle
třídenní
900 Kč
1 500 Kč
500 Kč
1 900 Kč

Vstupenka na místě DÍTĚ do 12 let (včetně)

pátek
sobota
neděle
třídenní
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA

Vstupenka na místě ZTP/ZTP/P

pátek
sobota
neděle
třídenní
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA
ZDARMA

Vstupenka PŘEDPRODEJ od začátku března do 31. 5. DOSPĚLÍ/DÍTĚ

Vstupenka k zakoupení v předprodeji zde

třídenní 1 500 Kč/ ZDARMA

Akce se uskuteční za předpokladu rozvolnění vládních nařízení.

O změnách Vás budeme aktuálně informovat.

Předprodej

Předprodej spuštěn 2. 3.-31. 5. 2022

Vstupenky k zakoupení

Program pro děti, Červený stan a doplňkový program

DĚTSKÝ STAN

sobota

9:00–10:30 Jóga smíchu pro dětiDaniela Hanáková pohybový workshop

11:00–12:30 Pohybové, intuitívne hry pre dospelých s deťmi Martina Junga a Igor Miháľ workshop

13:00–14:30 Kreativní drátkohraní Anetta Pantělejevová dílnička nejen pro děti PŘÍSPĚVEK na materiál – 80 Kč/osoba

15:00–16:30 Pohybová a cirkusová dílnička pro děti  i dospělé Tereza Oršulíková pohybový workshop

17:00–18:30 Dvířka do srdceDaniela Hanáková divadelní představení pro děti od 5 let, dospělé

neděle

9:00–10:00 Pohybové, intuitívne hry pre dospelých s deťmi Martina Junga a Igor Miháľ workshop

10:15–11:45 Bosokorálky pro děti i dospělé Hanka Žouželková workshop PŘÍSPĚVEK na materiál 80 Kč/osoba

Červený stan – prostor pro ženy s Lucií La Luz

pátek

17:30–18:30 OM Chanting – meditace zpěvem Pavla Saraswati Dasi

Malování hennou v průběhu Červeného stanu Martina Marmela

sobota 

9:30–11:30 Moudrost ženského lůna Jana Rosa přednáška s pohybem

12:30–14:00 Žena &Tvořivá Síla (tvoření mandal) Martina Slabá workshop pro ženy

15:30–16:30 Vzrušení je svoboda Jana Mašková Zimolová workshop pro ženy

17:30–18:30 Uvnitř sebe Alena Ajša Jouklová  autentický pohyb – vědomá přítomnost

19:30–22:00 Večer s posvátnými mantrami a kakaovou ceremonií Saraswati Sounds & Lucie La Luz prožitový večer, příspěvek na kakao 90 Kč/osoba

Malování hennou v průběhu Červeného stanu Martina Marmela

neděle

9:00–10:10 Posvátna sexualita jako zdroj životní síly Soňa Mitra Pavlincová beseda

11:00–12:30 Ženské rituály Jana Rosa přednáška

Malování hennou v průběhu Červeného stanu Martina Marmela

DOPLŇKOVÝ PROGRAM

sobota

Čajovna

20:30–22:00 S Čaj-ÓM na cestách Gruzie, Srí Lanka, Ukrajina, Norsko, Česko-Slovensko Tom Sur Pukšic přednáška s workshopem a ochutnávkou čajů a promítáním

sobota-neděle

9:00–20:00 FALUN GONG Vladimír Konečný + tým lektorů celodenní cvičení, čikungová meditace

Ubytování

Ubytování si můžete zajistit buď přímo na stránkách Kempu Merkur nebo přes e-mail kemp@pasohlavky.cz 

Ceník ubytování v době Festivalu Radosti a Života pod Pálavou 2022 

Místa pro stany a karavany se předem nerezervují, úhrada probíhá na místě.

Parkování

Parkovné ve dnech 3.–5. června 2022

  • parkovné 60 Kč/den
  • parkovné BUS zdarma
  • ZTP, ZTP/P zdarma

Kemp Merkur Pasohlávky

Kemp Merkur Pasohlávky

Pasohlávky 114E

691 22 Pasohlávky

Festival Radosti a Života pod Pálavou

Partneři

Kontaktujte nás

Chcete se na něco zeptat nebo máte konkrétní požadavek? Svůj dotaz pošlete prostřednictvím kontaktního formuláře.